Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Destination
fi: Kohde
