Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Other
bo: གཞན
