Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Destination
cs: Cíl
