Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Destination
lv: Galamērķis
