Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie
