Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Message
ta: செய்தி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Destination
ta: இலக்கு
