Kong API Publisher (01.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Configuration
be: Налады

en: Seconds
be: Секунды
