Kong API Publisher (01.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
