Kong API Publisher (01.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Configuration
eo: Agordoj
