Kong API Publisher (01.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Configuration
gl: Configuración

en: Seconds
gl: Segundos

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo
