Kong API Publisher (01.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
