Kong API Publisher (01.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Seconds
he: שניות

en: User name
he: שם משתמש
