Kong API Publisher (01.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Configuration
hr: Postavke
