Kong API Publisher (01.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Configuration
jv: Pangaturan
