Kong API Publisher (01.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
