Kong API Publisher (01.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
