Kong API Publisher (01.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Seconds
pl: Sekundy

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Services
pl: Serwisy

en: Methods
pl: Metody

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Policy
pl: Polityka

en: Service Name
pl: Nazwa serwisu

en: Delete policy
pl: Usuń politykę
