Kong API Publisher (01.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు
