Kong API Publisher (01.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Seconds
tr: Saniye

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
