Kong API Publisher (01.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Version
vi: Phiên bản

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Seconds
vi: Giây

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Click
vi: Nhấn

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH
