Kong API Publisher (01.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Configuration
af: Konfigurasie
