Kong API Publisher (01.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Seconds
ar: ثوان

en: User name
ar: اسم المستخدم
