Kong API Publisher (01.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Configuration
ast: Configuración
