Kong API Publisher (01.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
