Kong API Publisher (01.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
