Kong API Publisher (01.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: User name
bs: Korisničko ime
