Kong API Publisher (01.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Configuration
ca: Configuració

en: Seconds
ca: Segons

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Policy
ca: Política

en: Service Name
ca: Nom del servei
