Kong API Publisher (01.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Seconds
cs: Sekund

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Policy
cs: Zásada

en: Delete policy
cs: Smazat zásadu
