Kong API Publisher (01.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Seconds
da: Sekunder

en: User name
da: Brugernavn

en: Policy
da: Betingelser

en: Delete policy
da: Slet politik
