Kong API Publisher (01.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: User name
el: Όνομα χρήστη
