Kong API Publisher (01.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Last Updated
es: Última actualización

en: Version
es: Versión

en: Edit
es: Editar

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Configuration
es: Configuración

en: Seconds
es: Segundos

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Services
es: Servicios

en: Service
es: Servicio

en: Methods
es: Métodos

en: Policy
es: Política

en: Service Name
es: Nombre del servicio
