Kong API Publisher (01.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Configuration
et: Seadistus

en: Seconds
et: Sekundid

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Service
et: Teenus
