Kong API Publisher (01.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Seconds
eu: Segunduak

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Click
eu: Klik
