Kong API Publisher (01.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Services
fi: Palvelut

en: Click
fi: Klikkaus
