Kong API Publisher (01.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
