Kong API Publisher (01.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Seconds
fr: Secondes

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Headers
fr: Entêtes

en: Methods
fr: Méthodes

en: Click
fr: Clic

en: Policy
fr: Politique

en: Service Name
fr: Nom du service

en: Delete policy
fr: Supprimer la politique
