Kong API Publisher (01.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Version
hi: संस्करण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
