Kong API Publisher (01.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Seconds
hu: Másodperc

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Click
hu: Kattintás

en: Policy
hu: Irányelv
