Kong API Publisher (01.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
