Kong API Publisher (01.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Version
id: Versi

en: Edit
id: Sunting

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Seconds
id: Detik

en: User name
id: Nama pengguna

en: Services
id: Layanan
