Kong API Publisher (01.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Version
it: Versione

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Configuration
it: Configurazione

en: Seconds
it: Secondi

en: User name
it: Nome utente

en: Service
it: Servizio

en: Service Name
it: Nome Servizio
