Kong API Publisher (01.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Seconds
ja: 秒

en: User name
ja: ユーザー名

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: Methods
ja: メソッド

en: Policy
ja: ポリシー
