Kong API Publisher (01.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Add
ka: დამატება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Seconds
ka: წამი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
