Kong API Publisher (01.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау
