Kong API Publisher (01.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
