Kong API Publisher (01.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Seconds
lt: Sekundės

en: User name
lt: Nario vardas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga
