Kong API Publisher (01.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett
