Kong API Publisher (01.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Services
oc: Servicis
