Kong API Publisher (01.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
