Kong API Publisher (01.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Seconds
fa: ثانیه

en: User name
fa: نام کاربری
